Kontakta oss

Vi tar inte emot bokning av tid via mail på grund av sekretess.
Boka tid:
ring 08-544 992 93 eller använd 1177 via knappen
"Boka Vård" ovan.

Charlotte Kornfeld

VD

mabralotta@icloud.com

Adam Aledahl

Platschef

adam.aledahl@mabrahalsa.se

Sara Wernstedt

Leg. Fysioterapeut

sara.wernstedt@mabrahalsa.se

Adam Aledahl

Leg. Fysioterapeut

adam.aledahl@mabrahalsa.se

Sandra Forsberg

Leg. Fysioterapeut

sandra.forsberg@mabrahalsa.se

Oscar Björck

Leg. Fysioterapeut

oscar.bjorck@mabrahalsa.se

Carola Hefter

Leg. Fysioterapeut

carola.hefter@mabrahalsa.se

Love Svensson

Leg. Fysioterapeut

love.svensson@mabrahalsa.se

Günter Görres

Leg. Kiropraktor

gunter.gorres@mabrahalsa.se

David Lundbäck

Leg. Kiropraktor

David.lundback@mabrahalsa.se

Johan Lindqvist

Leg. Naprapat

johan.lindqvist@mabrahalsa.se

Dafna Goldman

Leg. Dietist

dafna.goldman@mabrahalsa.se

Carolina Lokrantz

Leg. Arbetsterapeut

carolina.lokrantz@mabrahalsa.se

Susanne

Reception

hammarby@mabrahalsa.se

MåBra Hälsa Hammarby

Hitta hit

Virkesvägen 6
120 30 Stockholm

Från Gullmarsplan:
Ta Tvärbanan 22 mot Sickla
Hållplats: Mårtensdal
Gå 305 meter till Virkesvägen 6

Gå från Gullmarsplan: 900 m

Telefon

 08 544 992 93

Kontakta oss

Tack så mycket! Vi hör av oss så fort vi kan!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Arbeta hos oss?


Skicka ditt CV och personligt brev till hammarby@mabrahalsa.se

© MåBra Hälsa . Alla rättigheter reserverade.