Kontakta oss

Vi kan inte ta emot bokningar av tid inom vården via mail på grund av sekretess.
För att boka tid: Ring 08 - 544 992 93 eller använd 1177 via knappen "Boka Vård" ovan.

Charlotte Kornfeld

VD

mabralotta@icloud.com

Adam Aledahl

Platschef

adam.aledahl@mabrahalsa.se

Sara Wernstedt

Leg. Fysioterapeut

sara.wernstedt@mabrahalsa.se

Adam Aledahl

Leg. Fysioterapeut

adam.aledahl@mabrahalsa.se

Karoline M 

Leg. Fysioterapeut

Tjänstledig

Oscar Björck

Leg. Fysioterapeut

oscar.bjorck@mabrahalsa.se

Carola Hefter

Leg. Fysioterapeut

carola.hefter@mabrahalsa.se

Sandra Forsberg

Leg. Fysioterapeut

sandra.forsberg@mabrahalsa.se

Love Klasson Svensson

Leg. Fysioterapeut

love.svensson@mabrahalsa.se

Günter Görres

Leg. Kiropraktor

gunter.gorres@mabrahalsa.se

Dafna Goldman

Leg. Dietist

dafna.goldman@mabrahalsa.se

Ida Wahlström

Leg. Arbetsterapeut

ida.wahlstrom@mabrahalsa.se

Susanne

Reception

hammarby@mabrahalsa.se

MåBra Hälsa Hammarby

Virkesvägen 6
120 30 Stockholm

Hitta hit
Från Gullmarsplan:
Ta Tvärbanan 22 mot Sickla
Hållplats: Mårtensdal
Gå 305 meter till Virkesvägen 6

Gå från Gullmarsplan: 900 m

Telefon

 08 544 992 93

Tack så mycket! Vi hör av oss så fort vi kan!

Oops! Something went wrong while submitting the form :(

Arbeta hos oss?


Skicka ditt CV och personligt brev till hammarby@mabrahalsa.se

© MåBra Hälsa . Alla rättigheter reserverade.